Bony turystyczne 1000 zł

Projekt bonu turystycznego jest najnowszym pomysłem rządu, celem pobudzenia polskiej gospodarki, a konkretniej branży turystycznej, która silnie ucierpiała w czasie pandemii koronawirusa.

Aby kwalifikować się do otrzymania bonu turystycznego trzeba będzie spełnić określone warunki. Pierwszym z nich jest zatrudnienie w formie umowy o pracę. Drugi warunek to próg zarobkowy. Bon turystyczny będzie przysługiwał jedynie osobom, których wynagrodzenie nie przekracza średniej krajowej – tj. 5200 zł brutto miesięcznie.

Bon turystyczny 1000 plus będzie w formie przedpłaconej karty elektronicznej – tym samym będzie można go wykorzystać jedynie w miejscach posiadających terminal. Każdy z bonów będzie imienny. Wykorzystać go będzie można w miejscach noclegowych na terenie całego kraju.

Serdecznie zapraszamy do wykorzystania bonu turystycznego 1ooo zł w Nowej Prowincji. Czeka tu na Państwa wiele atrakcji, m. in. Kraina Wygasłych Wulkanów oraz górskie ścieżki piesze i rowerowe.

Szczegóły wkrótce!

Menu Grillowe

Drodzy goście, uprzejmie prosimy o rezerwacje stolika w niedziele. Rezerwacja jest darmowa i daje Państwu gwarancję, że zostaniecie obsłużeni bez zbędnego oczekiwania.
 
Restauracja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni, jednak ze względu na komfort naszych gości zdecydowaliśmy się, aby w każdą niedzielę menu a’la carte dostępne było wyłącznie w budynku restauracji, natomiast w ogrodzie dostępne będzie dla Państwa menu grillowe.
 
Serdecznie zapraszamy do Chrośnicy 41 koło Jeleniej Góry ❤️ Kontakt 📞  +48 75 611 88 88lub e-mail:  recepcja@nowaprowincja.eu