Bony turystyczne 1000 zł

Projekt bonu turystycznego jest najnowszym pomysłem rządu, celem pobudzenia polskiej gospodarki, a konkretniej branży turystycznej, która silnie ucierpiała w czasie pandemii koronawirusa.

Aby kwalifikować się do otrzymania bonu turystycznego trzeba będzie spełnić określone warunki. Pierwszym z nich jest zatrudnienie w formie umowy o pracę. Drugi warunek to próg zarobkowy. Bon turystyczny będzie przysługiwał jedynie osobom, których wynagrodzenie nie przekracza średniej krajowej – tj. 5200 zł brutto miesięcznie.

Bon turystyczny 1000 plus będzie w formie przedpłaconej karty elektronicznej – tym samym będzie można go wykorzystać jedynie w miejscach posiadających terminal. Każdy z bonów będzie imienny. Wykorzystać go będzie można w miejscach noclegowych na terenie całego kraju.

Serdecznie zapraszamy do wykorzystania bonu turystycznego 1ooo zł w Nowej Prowincji. Czeka tu na Państwa wiele atrakcji, m. in. Kraina Wygasłych Wulkanów oraz górskie ścieżki piesze i rowerowe.

Szczegóły wkrótce!

Kochani❤️❤️❤️

Wracamy do was po dwóch miesiącach przerwy. To był dla nas trudny czas. Dopiero co cieszyliśmy się z otwarcia restauracji i gościńca, gdy po miesiącu musieliśmy zmierzyć się z pandemią i zamknąć obiekt dla gości. Przetrwaliśmy na ostatnich oparach ale wychodzimy z tego marazmu silniejsi i z podwójną wiarą, że znów będzie pięknie i smacznie.🙂👏

Tymczasem zapraszamy do Nowej Prowincji na nowe 😋🍰 Wiosenne Menu 😋🍰 i delektowanie się pięknymi widokami🌳☀️🌳☀️

Rezerwacje i organizacja imprez📞: 75 611 8888