Bony turystyczne 1000 zł

Projekt bonu turystycznego jest najnowszym pomysłem rządu, celem pobudzenia polskiej gospodarki, a konkretniej branży turystycznej, która silnie ucierpiała w czasie pandemii koronawirusa.

Aby kwalifikować się do otrzymania bonu turystycznego trzeba będzie spełnić określone warunki. Pierwszym z nich jest zatrudnienie w formie umowy o pracę. Drugi warunek to próg zarobkowy. Bon turystyczny będzie przysługiwał jedynie osobom, których wynagrodzenie nie przekracza średniej krajowej – tj. 5200 zł brutto miesięcznie.

Bon turystyczny 1000 plus będzie w formie przedpłaconej karty elektronicznej – tym samym będzie można go wykorzystać jedynie w miejscach posiadających terminal. Każdy z bonów będzie imienny. Wykorzystać go będzie można w miejscach noclegowych na terenie całego kraju.

Serdecznie zapraszamy do wykorzystania bonu turystycznego 1ooo zł w Nowej Prowincji. Czeka tu na Państwa wiele atrakcji, m. in. Kraina Wygasłych Wulkanów oraz górskie ścieżki piesze i rowerowe.

Szczegóły wkrótce!

Drodzy Goście ❤️

Od dnia 27.08.2021r. wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu polegająca na całkowitym zamknięciu dla ruchu pojazdów drogi do Chrośnicy od strony Kapeli. Utrudnienia uniemożliwią przejazd w godz. 8:00 – 16:00 i potrwają do końca listopada 2021r.
Dojdziecie do nas bez przeszkód od strony wsi Janówek.
 
Jeżeli jedziecie do nas 👇
✅ od strony Jeleniej Góry kierujcie się na Jeżów Sudecki lub Dziwiszów -> Czernica -> Janówek -> Chrośnica
✅ od strony Wrocławia kierujcie się na Legnica -> Złotoryja -> w Sędziszowej skręćcie na Sokołowiec -> Rząśnik -> Janówek -> Chrośnica
❤️