Poprzedni
Następny
Bridesmaid helping bride fasten corset and getting her dress, preparing bride in morning for the wedding day.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli nas państwo już na etapie wyboru sali weselnej. Z przyjemnością zorganizujemy dla państwa najważniejszy dzień w życiu, uwzględniając wszystkie sugestie i wyobrażenia o tej niepowtarzalnej chwili.

Moment zawarcia zaślubin jest niezwykle ważną chwilą wzbudzającą wiele emocji… Uroczystość Weselna stanowi kontynuację tego magicznego momentu, wprowadza gości w niezapomniany i wyjątkowy klimat ,by na długo pozostał w Ich pamięci….

Nowa Prowincja to romantyczne miejsce w prowansalskim stylu, z dala od zgiełku miasta, otoczone pięknem przyrody zmieniającej swą aurę zgodnie z Czterema porami roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy Państwu wspaniałą regionalną kuchnię, profesjonalną obsługę w gustownie zaprojektowanych wnętrzach oraz pieczołowicie zaprojektowany ogród umożliwiający zawarcie związku małżeńskiego na łonie natury.

Oferta weselna 2021

Ceremonia zaślubin

Organizujemy ceremonie zaślubin w ogrodzie, gdzie stworzyliśmy romantyczny zakątek. Jest to idealne miejsce do przeprowadzenia wymarzonej uroczystości ślubnej.

Przyjęcie weselne

Wesela organizujemy w przepięknej sali weselnej , w kameralnej restauracji lub na świeżym powietrzu w gustownie zaprojektowanym ogrodzie.

chata-grilowa-1

Poprawiny

Chata grillowa to idealne miejsce przeznaczone na Państwa poprawiny , w swobodnej atmosferze zaserwujemy menu z grila przyrządzone przez szefa kuchni które bez wątpienia zadowolą gusta i preferencje wszystkich zaproszonych gosci.

Co Nas Wyróżnia?

Menu weselne

Menu weselne złożone jest z propozycji, które łączą tradycyjne gusta starszego pokolenia z rosnącą ciekawością kulinarną młodszych gości weselnych. Pod czujnym okiem szefa kuchni ,tworzymy własne produkty robione od podstaw.

Na bufecie przekąsek królują między innymi wędliny z naszej wędzarni, sery od lokalnych dostawców, wypiekany na miejscu chleb. Wśród przekąsek weselnych wyróżnia się nasz własny stół słodkości złożony z ciast i słodkich poczęstunków tworzonych przez nasz zespół na miejscu.

Poznaj naszego Szefa Kuchni.

Pakiet Weselny

pakiety od 289,-

Zainteresowany terminem wesela? Zostaw numer uzyskaj zniżkę! oddzwonimy

Zostaw email,aby otrzymać ofertę