Poprzedni
Następny

Wesele Jelenia Góra

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli nas państwo już na etapie wyboru sali weselnej. Z przyjemnością zorganizujemy dla państwa najważniejszy dzień w życiu, uwzględniając wszystkie sugestie i wyobrażenia o tej niepowtarzalnej chwili.

Moment zawarcia zaślubin jest niezwykle ważną chwilą wzbudzającą wiele emocji. Uroczystość Weselna stanowi kontynuację tego magicznego momentu, wprowadza gości w niezapomniany i wyjątkowy klimat, by na długo pozostał w Ich pamięci.

Nowa Prowincja to romantyczne miejsce w prowansalskim stylu, z dala od zgiełku miasta, otoczone pięknem przyrody zmieniającej swą aurę zgodnie z Czterema porami roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy Państwu wspaniałą regionalną kuchnię, profesjonalną obsługę w gustownie zaprojektowanych wnętrzach oraz pieczołowicie zaprojektowany ogród umożliwiający zawarcie związku małżeńskiego na łonie natury.

Oferta weselna 2021

Ceremonia zaślubin

Organizujemy ceremonie zaślubin w ogrodzie, gdzie stworzyliśmy romantyczny zakątek. Jest to idealne miejsce do przeprowadzenia wymarzonej uroczystości ślubnej.

Wesele Jelenia Góra

Przyjęcie weselne

Wesela organizujemy w przepięknej sali weselnej, w kameralnej restauracji lub na świeżym powietrzu w gustownie zaprojektowanym ogrodzie. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Poprawiny

Chata grillowa to idealne miejsce przeznaczone na Państwa poprawiny, w swobodnej atmosferze zaserwujemy menu z grilla przyrządzone przez szefa kuchni które bez wątpienia zadowolą gusta i preferencje wszystkich zaproszonych gości.

Co Nas Wyróżnia?

Menu weselne

Menu weselne złożone jest z propozycji, które łączą tradycyjne gusta starszego pokolenia z rosnącą ciekawością kulinarną młodszych gości weselnych. Pod czujnym okiem szefa kuchni ,tworzymy własne produkty robione od podstaw.

Na bufecie przekąsek królują między innymi wędliny z naszej wędzarni, sery od lokalnych dostawców, wypiekany na miejscu chleb. Wśród przekąsek weselnych wyróżnia się nasz własny stół słodkości złożony z ciast i słodkich poczęstunków tworzonych przez nasz zespół na miejscu.

Poznaj naszego Szefa Kuchni.

Pakiet Weselny

pakiety od 289,-

Zainteresowany terminem wesela? Zostaw numer uzyskaj zniżkę! oddzwonimy

Zostaw email,aby otrzymać ofertę

Drodzy Goście ❤️

Od dnia 27.08.2021r. wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu polegająca na całkowitym zamknięciu dla ruchu pojazdów drogi do Chrośnicy od strony Kapeli. Utrudnienia uniemożliwią przejazd w godz. 8:00 – 16:00 i potrwają do końca listopada 2021r.
Dojdziecie do nas bez przeszkód od strony wsi Janówek.
 
Jeżeli jedziecie do nas 👇
✅ od strony Jeleniej Góry kierujcie się na Jeżów Sudecki lub Dziwiszów -> Czernica -> Janówek -> Chrośnica
✅ od strony Wrocławia kierujcie się na Legnica -> Złotoryja -> w Sędziszowej skręćcie na Sokołowiec -> Rząśnik -> Janówek -> Chrośnica
❤️