Poprzedni
Następny
Od 21.03.2020 możliwe są zamówienia online - więcej informacji wkrótcePłatności elektroniczne dostarcza firma DOTPAY. Regulamin i informacje tutaj

Szef kuchni

Gotowanie jest moją pasją od dzieciństwa. W młodym wieku byłem pewny wyboru szkoły gastronomicznej i zacząłem pogłębiać swoją wiedzę.  Niedługi czas po ukończeniu edukacji los pchnął mnie do Anglii, gdzie głodny wiedzy mogłem się dalej rozwijać.

Większość zawodowego doświadczenia zdobywałem w restauracjach z gwiazdką Michelin pod okiem niesamowitych szefów kuchni. Nauczyłem się jak ważny jest każdy szczegół i  element który składa się na przygotowanie dania a także sezonowość w kuchni. Tam tez uświadomiono mi jak ważne jest pozyskiwanie składników od lokalnych rolników czy hodowców, jak istotne  jest aby  produkt w danej porze roku był najlepszy z najlepszych. Podczas mej wędrówki pracowałem w hotelu Coworth Park jako junior sous chef gdzie dane mi było gotować dla królowej Elżbiety II, Cameron Diaz, Penelope Cruz, czy Russell-a Crow. Natomiast w hotelu Lord of the Manor gotowałem dla sławnego Szefa Pierre Koffmann. Moje nieustanne poszukiwania w doskonaleniu umiejętności doprowadziły mnie do restauracji L’ortolan która była na 28 miejscu najlepszych w Anglii  pracowałem tam jako Sous Chef.

Mój styl gotowania jest zgodny z naturą, jak także ze zmieniającymi się  porami roku. Przywiązuje wielką uwagę aby składniki z których komponuje dania pochodziły od lokalnych producentów. Zakochałem się w tutejszych okolicach i górach, gdzie natura hojnie obdarza nas w przepyszne składniki.

Menu

Wierzymy w motto dobre bo polskie, tak więc zapraszamy do Nowej Prowincji na „Polskę na talerzu” w nowoczesnym wydaniu.

Restauracja czynna od 13:00

Lokalni dostawcy

Ryby z podgórskich stawów, mięso, sery, drób i króliki pochodzące z lokalnych ekologicznych gospodarstw, miód z sudeckich pasiek, mąki i kasze z lokalnych młynów. Tutejsza okolica hojnie obdarza Nas w zdrowe produkty. Cenimy współpracę z lokalnymi dostawcami i tylko na sprawdzonych produktach przygotowujemy przepyszne i zdrowe jedzenie.

Restauracja

Jedną z naszych priorytetowych zasad, jest dbałość o jakość produktów i dań, które przygotowujemy. W karcie znajdziecie Państwo wiele tradycji i regionalnych smaków w nowatorskiej odsłonie szefa kuchni. Nasze dania tworzymy od podstaw dbając o każdy szczegół smakowy, jak i wizualny. Gościniec, sala weselna i restauracja działają niezależnie i nawet w dniach weselnych restauracja przyjmuje indywidualnych gości.

Chata grillowa

Chata Grillowa to idealne miejsce do zorganizowania poprawin, spotkań towarzyskich i imprez okolicznościowych. Chata stanowi centralny punkt w ogrodzie, a jednocześnie daje gościom możliwość spędzenia czasu w swoim gronie, z dala od innych gości. Chata Grillowa jest dostępna w okresie letnim i zimowym. Szczególnie zapraszamy na organizowane przez nas kuligi, które kończą się wielkim grillowaniem.

Własna wędzarnia

Wprawne oko gościa, dostrzeże w naszym ogrodzie wędzarnie. Jest to miejsce, w którym powstają nasze autorskie ryby i wędliny. Zanim trafią do wędzarni, są marynowane i peklowane. Mięso i ryby doprawiamy naturalnym zestawem przypraw, skomponowanym przez naszego szefa kuchni. Zapraszamy na świeżo wędzone dzwonki karpia odymione buczyną lub peklowaną tradycyjnie szynkę. Nieopodal wędzarni przygotowaliśmy miejsce na ognisko.

Piec chlebowy

Piec chlebowy to spełnienie marzeń właścicieli. Kto z nas nie lubi zapachu i smaku świeżego, jeszcze ciepłego chleba? Chleb to dom, to smak dzieciństwa i symbol tradycji. Chlebem z naszego pieca witamy nowożeńców i życzymy, by tego chleba w życiu im nie zabrakło. Wypiekamy go na własnym wieloletnim i naturalnym zakwasie, według receptury babci szefa kuchni. Dbamy o jakość produktów, w szczególności mąki, która trafia do nas z lokalnego młyna.

Zarezerwuj stolik telefonicznie:

+48 75 611 88 88

#zostańwdomu ze smakiem NOWEJ PROWINCJI ❤️

Dostępne również zestawy dnia w cenie 30 zł lub 59 zł / za dwa zestawy! Sprawdzaj na naszym facebooku!

Mamy dobre wieści – już od niedzieli 22 marca 2020 roku, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i będziemy dostarczać dania Nowej Prowincji prosto do domu. 🏠👨‍🍳📦
Wysoką wagę przywiązujemy do potraw, które serwujemy, dlatego zrobimy wszystko co w Naszej mocy, aby smakowały tak samo dobrze w Waszych domach 🍽😋🏠

W trosce o Nasze wspólne zdrowie nie przyjmujemy gotówki, a płatności za zamówienie, należy realizować przelewem na telefon BLIK. 📲 Jak złożyć zamówienie?
1. Menu w ramach dowozu do domu, dostępne jest tutaj – POBIERZ MENU
2. Skomponuj zamówienie, na kwotę min. 70,- złotych,
3. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, pod numerem 508 700 779 lub 75 611 88 88, ☎️
4. Telefonicznie ustalimy termin dostawy,
5. Zapłać za zamówienie przelewem na telefon (BLIK), na numer 508 700 779.

Nasz numer rachunku bankowego: Santander PL58 1090 1926 0000 0001 3317 1748

Minimalna wartość zamówienia to 70,- złotych (nie pobieramy dodatkowych opłat za dowóz i pojemniki). ☺️

Dowóz realizujemy w Jeleniej Górze i okolicach. Bez kontaktu osobistego, zostawimy zamówienie pod Państwa drzwiami i poinformujemy o tym telefonicznie. 🚪🥗☎️

Kochani, jeśli możecie zostańcie w domu, dbajcie o siebie i Swoje Rodziny, bo Wasze zdrowie jest najważniejsze ❤️ a smakami z Nowej Prowincji możecie cieszyć się w zaciszu swojego domostwa. 😋