Poprzedni
Następny

Menu

Wierzymy w motto dobre bo polskie, tak więc zapraszamy do Nowej Prowincji na „Polskę na talerzu” w nowoczesnym wydaniu.

Restauracja czynna od 13:00

Lokalni dostawcy

Ryby z podgórskich stawów, mięso, sery, drób i króliki pochodzące z lokalnych ekologicznych gospodarstw, miód z sudeckich pasiek, mąki i kasze z lokalnych młynów. Tutejsza okolica hojnie obdarza Nas w zdrowe produkty. Cenimy współpracę z lokalnymi dostawcami i tylko na sprawdzonych produktach przygotowujemy przepyszne i zdrowe jedzenie.

Restauracja

Jedną z naszych priorytetowych zasad, jest dbałość o jakość produktów i dań, które przygotowujemy. W karcie znajdziecie Państwo wiele tradycji i regionalnych smaków w nowatorskiej odsłonie szefa kuchni. Nasze dania tworzymy od podstaw dbając o każdy szczegół smakowy, jak i wizualny. Gościniec, sala weselna i restauracja działają niezależnie i nawet w dniach weselnych restauracja przyjmuje indywidualnych gości.

Chata grillowa

Chata Grillowa to idealne miejsce do zorganizowania poprawin, spotkań towarzyskich i imprez okolicznościowych. Chata stanowi centralny punkt w ogrodzie, a jednocześnie daje gościom możliwość spędzenia czasu w swoim gronie, z dala od innych gości. Chata Grillowa jest dostępna w okresie letnim i zimowym. Szczególnie zapraszamy na organizowane przez nas kuligi, które kończą się wielkim grillowaniem.

Własna wędzarnia

Wprawne oko gościa, dostrzeże w naszym ogrodzie wędzarnie. Jest to miejsce, w którym powstają nasze autorskie ryby i wędliny. Zanim trafią do wędzarni, są marynowane i peklowane. Mięso i ryby doprawiamy naturalnym zestawem przypraw, skomponowanym przez naszego szefa kuchni. Zapraszamy na świeżo wędzone dzwonki karpia odymione buczyną lub peklowaną tradycyjnie szynkę. Nieopodal wędzarni przygotowaliśmy miejsce na ognisko.

Piec chlebowy

Piec chlebowy to spełnienie marzeń właścicieli. Kto z nas nie lubi zapachu i smaku świeżego, jeszcze ciepłego chleba? Chleb to dom, to smak dzieciństwa i symbol tradycji. Chlebem z naszego pieca witamy nowożeńców i życzymy, by tego chleba w życiu im nie zabrakło. Wypiekamy go na własnym wieloletnim i naturalnym zakwasie, według receptury babci szefa kuchni. Dbamy o jakość produktów, w szczególności mąki, która trafia do nas z lokalnego młyna.

Zarezerwuj stolik telefonicznie:

+48 75 611 88 88